Haber

MHP Erzurum Milletvekili Adayı Pirimoğlu Seçim Çalışmalarını Sahada Sürdürüyor

MHP’nin Erzurum Milletvekili adayı Ömer Haluk Pirimoğlu, sahada seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Erzurum’un Pasinler ve merkez Palandöken ilçesinde seçim çalışmaları yürüten Pirimoğlu, 14 Mayıs seçimlerinin bir dönüm noktası olduğunun altını çizdi.

Pasinler’de partisinin ilçe yöneticileriyle birlikte esnafı ziyaret eden Pirimoğlu, Hasankaleli vatandaşların çay ikramlarını da geri çevirmedi. Kahvehane temaslarında Milliyetçi Hareket’in 14 Mayıs seçimleri için aldığı tavrı vurgulayan Pirimoğlu, “MHP’nin durduğu yer, belirlediği pozisyon dün de aynıydı, bugün de öyle. MHP’nin olduğu ve milletin olmak istediği ülkenin bekası, devletin istikbali ve istikbalidir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.”

Pasinler’deki seçim temasları sırasında büyük ilgi gören ve adeta kapılarını çalmayan Pirimoğlu, seçim çalışmalarının ikinci etabını merkez Palandöken semtinde gerçekleştirdi. Parti liderlerinin de eşlik ettiği Ömer Haluk Pirimoğlu’na Palandöken seçmenleri yoğun ilgi gösterdi.

Başta Palandöken merkez olmak üzere Yenişehir ve Yıldızkent bölgesindeki esnafa yapılan ziyaretlerde 14 Mayıs seçimlerinin değerini anlatan Pirimoğlu, Cumhur İttifakı için yapılacak her oyunun ülkenin ve milletin geleceğini güvence altına almak olduğunun altını çizdi. ulus. Türk milletinin ve milletinin karşısında duran ne kadar siyasi yapı, oluşum, kurum ve kuruluş olursa olsun Cumhur İttifakı’na savaş açtığını vurgulayan Pirimoğlu, “Yerimiz bellidir, milletin yanındayız. Bize karşı ittifakın neresinde olduğu da bellidir, millete karşıdır.Milletimizin ne dediyse, ne istediyse onu yaptık.Milletin güvenliğine, huzuruna, istikrarına, istiklaline ve istiklaline karşı duran herkesin kabusu olduk. Onun için 14 Mayıs’a seçim meselesi olarak bakmıyoruz. 14 Mayıs artık bizim için seçim meselesi değil, milli meseledir” dedi. – ERZURUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu